Kardemumma Pulver Ekologisk 25 kg
från
excl. VAT
incl. VAT
från
excl. VAT
incl. VAT
/
Beräknar leveransdatum...
Browse to
Details
Kardemumma Pulver Ekologisk 25 kg
Mer information
| Artikelnummer | 800185 |
|---|---|
| EAN | 8721306729380 |
| HS-kod | 09083200 |
| Privat märkning möjligt? | Nej |
| Energi (kcal/kJ) | 355 kcal / 1487 KJ |
| Fetter | 7 g (saturated: 0 g) |
| Kolhydrater | 57 g |
| Fibrer | 11 g |
| Proteiner | 11 g |
| Salt | 0 g (sodium 18 mg) |
Recensioner
Write Your Own Review
Kardemumma Pulver Ekologisk 25 kg